Σήμερα το απόγευμα στο σχολείο μας πραγματοποιήθηκε συνάντηση των γονέων/κηδεμόνων  των μαθητών/τριών μας. Την συνάντηση συντόνισαν οι κ.κ. Κιαγιά Μαρία, Ψυχολόγος του Ειδικού Δημοτικού Σχολείου Σαλαμίνας , και η κα Σαϊσανά Ελένη, Κοινωνική Λειτουργός του Ειδικού Δημοτικού Σχολείου Σαλαμίνας.

Η συνάντηση είχε θέμα "Το παιδί μου κι εγώ".

Ευχαριστούμε, πραγματικά, όλους ανεξαιρέτως τους γονείς/κηδεμόνες  των μαθητών/τριών του σχολείου μας. Και αυτούς/ές που παρευρέθησαν και σε όσους/ες  δεν μπόρεσαν λόγω αντικειμενικών δυσκολιών να είναι μαζί μας. Ξέρουμε όμως ότι είχαμε την αμέριστη συμπαράσταση όλων των γονέων/κηδεμόνων και σε αυτή τη δεύτερη συνάντησή μας που σκοπό έχει να "μοιραστούμε" στιγμές της ζωής μας με το παιδί μας το/τη μαθητή/τριά μας.

Σας ευχαριστούμε ειλικρινά

paidimou2.pngpaidimou1.png