"Στον πρώτο μας περίπατο οι μικροί κύριοι και μικρές κυρίες στάθηκαν πραγματικοί κύριοι και κυρίες, ευγενείς, ευδιάθετοι/ες και χαλαροί/ές. Πραγματοποίησαν την παραγγελία τους και την πληρωμή μόνοι/ες τους. Εις το επανιδείν"  Ελένη Μπίτσιου, Κοινωνική Λειτουργός.

"Ο πρώτος περίπατος με τους μαθητές μου υπήρξε μια ευχάριστη και διασκεδαστική ανάπαυλα από τις συνήθεις ενασχολήσεις και το εκπαιδευτικό πρόγραμμα εντός της αίθουσας. Η συμπεριφορά των μαθητών/τριας ήταν άψογη και επιτεύχθηκαν οι σκοποί του προγράμματος που είχαμε θέσει" Δημήτρης Κατσαρός, εκπαιδευτικός του τμήματος.

Τους/Τη μαθητές/τρια συνόδεψαν στο απέναντι καφέ από το σχολείο μας ο εκπαιδευτικός κος Δημήτρης Κατσαρός και η κα Μπίτσιου Ελένη , Κοινωνική Λειτουργός.

Απολαύστε τους..

IMG_2028.JPGIMG_2029.JPGIMG_2030.JPGIMG_2031.JPGIMG_2032.jpg